Noteikumi.

Šo vietni pārvalda SIA UGLY CAKE, reģ.nr. 40103421023, kura īpašumā ir reģistrēta prečuzīme Ugly Cake® Witch baked treats.

SIA UGLY CAKE piedāvā šo vietni, tostarp visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami no šīs vietnes jums, lietotājam, ar nosacījumu, ka jūs piekrītat visiem šeit norādītajiem noteikumiem, nosacījumiem, politikām un paziņojumiem. Apmeklējot mūsu vietni un/vai iegādājoties kaut ko no mums, jūs iesaistāties mūsu “Pakalpojumā” un piekrītat ievērot tālāk norādītos noteikumus, nosacījumus un politikas. uz šo atsauci un/vai pieejams ar hipersaiti. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem, tostarp bez ierobežojumiem lietotājiem, kuri ir pārlūkprogrammas, pārdevēji, klienti, tirgotāji un/vai satura atbalstītāji.

Lūdzam, rūpīgi izlasiet šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, pirms izmantojat to. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Ja jūs nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem un nosacījumiem, jūs nedrīkstat piekļūt vietnei vai izmantot nekādus pakalpojumus. Ja šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, pieņemšana ir nepārprotami ierobežota ar šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas tiek pievienoti pašreizējam veikalam, attiecas arī pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav notikušas izmaiņas. Jūsu turpmāka tīmekļa vietnes izmantošana vai piekļuve tai pēc izmaiņu publicēšanas nozīmē šo izmaiņu piekrišanu.

Mūsu veikals tiek mitināts vietnē Mozello. Viņi nodrošina mūs ar tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot jums savus produktus un pakalpojumus. Maksājumus nodrošina PayPal un Klix by Citadele.

1. DAĻA. TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI

Piekrītot šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs un esat devis mums savu piekrišanu ļaut jebkuram no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nelegāliem vai neatļautiem mērķiem, kā arī, izmantojot Pakalpojumu, jūs nedrīkstat pārkāpt jūsu jurisdikcijā esošos likumus (tostarp, bet ne tikai, autortiesību likumus). Jūs nedrīkstat pārsūtīt nekādus tārpus vai vīrusus, vai jebkādu destruktīvu kodu. Jebkuru Noteikumu pārkāpums vai pārkāpums izraisīs tūlītēju jūsu Pakalpojumu pārtraukšanu.

2. DAĻA. VISPĀRĪGI NOSACĪJUMI

Mēs paturam tiesības jebkura iemesla dēļ un jebkurā laikā atteikt pakalpojumu ikvienam. Jūs saprotat, ka jūsu saturs (izņemot kredītkartes informāciju) var tikt pārsūtīts nešifrēts un ietverts:

 • pārsūtīšana dažādos tīklos;  
 • izmaiņas, lai atbilstu savienojošo tīklu vai ierīču tehniskajām prasībām un pielāgotos tām. 

Kredītkartes informācija vienmēr tiek šifrēta, veicot pārsūtīšanu pa tīkliem. Jūs piekrītat bez mūsu rakstiskas atļaujas reproducēt, nedublēt, nekopēt, nepārdot, nepārdot tālāk vai neizmantot nevienu Pakalpojuma daļu, Pakalpojuma lietošanu vai piekļuvi Pakalpojumam vai jebkurai kontaktpersonai vietnē, ar kuras starpniecību pakalpojums tiek nodrošināts. Šajā līgumā izmantotie virsraksti ir iekļauti tikai ērtības labad un neierobežos vai citādi neietekmēs šos noteikumus.

3. DAĻA. INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Materiāls šajā vietnē ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai, un to nevajadzētu paļauties vai izmantot kā vienīgo pamatu lēmumu pieņemšanai, neapspriežoties ar primārajiem, precīzākiem, pilnīgākiem vai savlaicīgākiem informācijas avotiem. Jebkāda paļaušanās uz materiālu šajā vietnē ir jūsu atbildība. Šajā vietnē var būt noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija noteikti nav aktuāla un tiek sniegta tikai uzziņai. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunināt jebkādu informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir uzraudzīt izmaiņas mūsu vietnē.

4. DAĻA. PAKALPOJUMA UN CENU IZMAIŅAS

Mūsu produktu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu vai saturu) bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs neesam atbildīgi jums vai nevienai trešajai pusei par jebkādām izmaiņām, cenas izmaiņām, apturēšanu vai pakalpojuma pārtraukšanu.

5. DAĻA. PRODUKTI VAI PAKALPOJUMI

Mēs esam pielikuši visas pūles, lai pēc iespējas precīzāk parādītu mūsu preču krāsas un attēlus, kas parādās veikalā. Mēs nevaram garantēt, ka jūsu datora monitora jebkuras krāsas displejs būs precīzs. Mēs paturam tiesības, bet mums nav pienākuma, ierobežot mūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu jebkurai personai, ģeogrāfiskajam reģionam vai jurisdikcijai. Mēs varam izmantot šīs tiesības katrā gadījumā atsevišķi. Mēs paturam tiesības ierobežot jebkuru mūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu daudzumu. Visi produktu apraksti vai produktu cenas var tikt mainīti jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt jebkura produkta ražošanu. Jebkurš piedāvājums jebkuram produktam vai pakalpojumam, kas sniegts šajā vietnē, ir spēkā neesošs, ja tas ir aizliegts. Mēs negarantējam, ka jebkādu jūsu iegādāto vai iegūto produktu, pakalpojumu, informācijas vai citu materiālu kvalitāte atbildīs jūsu cerībām vai ka visas Pakalpojuma kļūdas tiks izlabotas.

6. DAĻA. RĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko jūs veicat ar mums. Mēs varam pēc saviem ieskatiem ierobežot vai atcelt iegādātos daudzumus vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti, izmantojot vienu un to pašu klienta kontu, to pašu kredītkarti un/vai pasūtījumus, kuriem tiek izmantota viena un tā pati norēķinu un/vai piegādes adrese. Gadījumā, ja mēs veicam izmaiņas vai atceļam pasūtījumu, mēs varam mēģināt jūs informēt, sazinoties ar e-pastu un/vai norēķinu adresi/tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus pēc mūsu sprieduma, šķiet, ir veikuši tirgotāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji. Jūs piekrītat sniegt aktuālu, pilnīgu un precīzu informāciju par pirkumiem un konta informāciju par visiem mūsu veikalā veiktajiem pirkumiem. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp e-pasta adresi un kredītkaršu numurus un derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt jūsu darījumus un sazināties ar jums pēc vajadzības.

7. DAĻA. IZVĒLES RĪKI

Mēs nevaram nodrošināt jums piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraugām, nekontrolējam vai ievadām. Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi šādiem rīkiem “kā tie ir” un “kā pieejami” bez jebkādām garantijām, apliecinājumiem vai jebkāda veida nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību, kas izriet no trešās puses izvēles rīku izmantošanas vai ir saistīta ar to. Jebkāda šajā vietnē piedāvāto izvēles rīku izmantošana ir pilnībā jūsu risks un pēc saviem ieskatiem, un jums ir jāpārliecinās, ka esat iepazinies ar noteikumiem, saskaņā ar kuriem rīkus nodrošina attiecīgais(-ie) trešās puses pakalpojumu sniedzējs(-i), un apstipriniet tos. Mēs varam arī nākotnē piedāvāt jaunus pakalpojumus un/vai funkcijas, izmantojot vietni (tostarp jaunu rīku un resursu izlaišanu). Uz šādām jaunām funkcijām un/vai pakalpojumiem attiecas arī šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

8. DAĻA. TREŠO PUŠU SAITES

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var ietvert materiālus no trešajām pusēm. Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādiem trešo pušu materiāliem vai vietnēm, vai par jebkādiem citiem trešo pušu materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem. Mēs neesam atbildīgi par jebkādu kaitējumu vai zaudējumiem, kas saistīti ar preču, pakalpojumu, resursu, satura iegādi vai izmantošanu vai jebkādiem citiem darījumiem, kas veikti saistībā ar trešo pušu vietnēm. Pirms jebkāda darījuma veikšanas, lūdzu, rūpīgi pārskatiet trešās puses politikas un praksi un pārliecinieties, vai tās saprotat. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo pušu produktiem ir jāadresē trešajai pusei.

9. DAĻA. LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI IESNIEGUMI

Ja bez mūsu pieprasījuma jūs materiālus tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai citādi (kopā "komentāri"), jūs piekrītat, ka mēs jebkurā laikā bez ierobežojumiem varam rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un citādi izmantot jebkādā medijā jebkādus komentārus, ko jūs mums pārsūtāt. Mums nav un nebūs pienākuma:

 • saglabāt jebkādus komentārus konfidenciāli;
 • maksāt kompensāciju par jebkādiem komentāriem;
 • atbildēt uz jebkādiem komentāriem.

Mēs varam, bet mums nav pienākuma, pārraudzīt, rediģēt vai noņemt saturu, ko mēs pēc saviem ieskatiem nosakām par nelikumīgu, aizskarošu, draudošu, apmelojošu.

10. DAĻA. PERSONISKĀ INFORMĀCIJA

Jūsu personas informācijas iesniegšanu, izmantojot veikalu, regulē mūsu Privātuma politika.

11. DAĻA. KĻŪDAS, NEPRECIZITĀTES UN IZKLĀJUMI

Reizēm mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt informācija, kas satur drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīti ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu piegādes izmaksām, tranzīta laiku un pieejamību. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma iesniegšanas) labot kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir neprecīza. Mēs neuzņemamies nekādu pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju Pakalpojumā vai jebkurā saistītā tīmekļa vietnē, tostarp bez ierobežojuma informāciju par cenām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums. Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē nav norādīts norādīts atjaunināšanas vai atsvaidzināšanas datums, kas norāda uz to, ka visa informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir mainīta vai atjaunināta.

12. DAĻA. AIZLIEGTA LIETOŠANA

Papildus citiem pakalpojumu sniegšanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu:

 • jebkādiem nelikumīgiem nolūkiem;
 • aicināt citus veikt jebkādas nelikumīgas darbības vai piedalīties tajās;
 • pārkāpt jebkādus starptautiskus, federālus, provinču vai štatu noteikumus, noteikumus, likumus vai vietējos rīkojumus;
 • lai pārkāptu vai pārkāptu mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai citu personu intelektuālā īpašuma tiesības;
 • vajāt, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, kaitēt, apmelot, nomelnot, noniecināt, iebiedēt vai diskriminēt dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, etniskās piederības, rases, vecuma, nacionālās izcelsmes vai invaliditātes dēļ;
 • iesniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju;
 • augšupielādēt vai pārsūtīt vīrusus vai jebkura cita veida ļaunprātīgu kodu, kas tiks vai var tikt izmantots jebkādā veidā, kas ietekmēs Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību;
 • vākt vai izsekot citu personu personisko informāciju;
 • lai nosūtītu surogātpastu, pikšķerētu, pharm, ieganstu, zirneklētu, pārmeklētu vai skrāpētu;
 • jebkādiem neķītrām vai amorāliem nolūkiem;
 • lai traucētu vai apietu Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības elementus.

Mēs paturam tiesības pārtraukt jūsu Pakalpojuma vai jebkuras saistītās tīmekļa vietnes lietošanu, ja tiek pārkāpts kāds no aizliegtajiem lietojumiem.

13. DAĻA. GARANTIJAS ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI

Mēs negarantējam, nepārstāvam un negarantējam, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām. Mēs negarantējam, ka rezultāti, ko var iegūt, izmantojot pakalpojumu, būs precīzi vai uzticami. Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam mēs varam izņemt pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai atcelt pakalpojumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Jūs nepārprotami piekrītat, ka pakalpojuma izmantošanu vai nespēju izmantot uzņematies tikai un vienīgi jūs. Pakalpojums un visi produkti un pakalpojumi, kas jums tiek piegādāti, izmantojot pakalpojumu, tiek nodrošināti (izņemot gadījumus, kad mēs esam skaidri norādījuši) jūsu lietošanai “tāds, kāds ir” un “kā pieejams”, bez jebkāda veida apliecinājuma, garantijām vai nosacījumiem, ne izteiktiem, ne netieši, tostarp visas netiešās garantijas vai nosacījumi par piemērotību tirdzniecībai, tirdzniecībai piemērotā kvalitāte, piemērotība noteiktam mērķim, izturība, īpašumtiesības un tiesību nepārkāpšana.  SIA UGLY CAKE nekādā gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem ievainojumiem, zaudējumiem, prasījumiem vai jebkādu tiešu, netiešu, nejaušu, soda, īpašu , vai jebkāda veida izrietošiem zaudējumiem, tostarp bez ierobežojumiem zaudēta peļņa, zaudēti ieņēmumi, zaudēti ietaupījumi, datu zudums, aizstāšanas izmaksas vai citi līdzīgi zaudējumi, kas izriet no līguma, deliktu (tostarp nolaidības), stingras atbildības vai citādi, kas rodas no jūsu jebkura pakalpojuma vai produktu izmantošanas, kas iegādāti, izmantojot pakalpojumu, vai par jebkuru citu pretenziju, kas jebkādā veidā saistīta ar pakalpojuma vai jebkura produkta lietošanu, tostarp, bet ne tikai, jebkura satura kļūdas vai izlaidumi, vai jebkāda veida zaudējumi vai bojājumi, kas radušies pakalpojuma vai jebkura satura (vai produkta) izmantošanas rezultātā, kas publicēts, pārsūtīts vai citādi darīts pieejams, izmantojot pakalpojumu, pat ja tiek informēts par šādu iespēju. Tā kā daži štati vai jurisdikcijas nepieļauj atbildības izslēgšanu vai ierobežošanu par izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem, šādos štatos vai jurisdikcijās mūsu atbildība ir ierobežota līdz maksimālajam tiesību aktos atļautajam apjomam.

14. DAĻA. ATLĪDZINĀŠANA

Jūs piekrītat atlīdzināt, aizstāvēt un sargāt SIA UGLY CAKE no jebkādām pretenzijām vai prasībām, ieskaitot saprātīgas advokātu honorārus, ko iekasējušas trešās puses saistībā ar šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai dokumentu, kas tajos ir iekļauts ar atsauci, pārkāpumu vai no tā, vai esat pārkāpis jebkuru likumu vai trešās puses tiesības.

15. DAĻA. IZBEIGŠANA

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā, ja vien un kamēr tos nepārtraucat jūs vai mēs. Jūs varat izbeigt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus jebkurā laikā, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu Pakalpojumus vai kad pārtraucat izmantot mūsu vietni. Ja pēc mūsu vienīgā sprieduma jūs nespējat vai mums ir aizdomas, ka neesat ievērojis kādu no šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikumiem, mēs arī varam izbeigt šo līgumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma, un jūs paliksit atbildīgs par visām maksājamām summām. līdz izbeigšanas datumam, ieskaitot; un/vai attiecīgi var liegt jums piekļuvi mūsu Pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

16. DAĻA. VISS LĪGUMS

Ja mēs neizmantojam vai neīstenojam jebkādas šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos paredzētās tiesības vai nosacījumus, tas nenozīmē atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikuma. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, ko mēs ievietojām šajā vietnē vai saistībā ar Pakalpojumu, veido visu vienošanos un saprašanos starp jums un mums un nosaka jūsu Pakalpojuma lietošanu, aizstājot visus iepriekšējos vai vienlaicīgos līgumus, paziņojumus un priekšlikumus. , mutiski vai rakstiski, starp jums un mums (tostarp, bet ne tikai, jebkuras iepriekšējās pakalpojumu sniegšanas noteikumu versijas). Jebkādas neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā netiek interpretētas pret projekta izstrādātāju pusi.

17. DAĻA. PIEMĒROJAMĀS TIESĪBAS

Uz šiem Pakalpojuma noteikumiem un jebkuriem atsevišķiem līgumiem, ar kuriem mēs sniedzam Jums Pakalpojumus, attiecas Latvijas tiesību akti un tie tiek interpretēti saskaņā ar tiem. Gadījumā, ja kāds šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikums tiek atzīts par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr ir izpildāms, ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, un tiek uzskatīts, ka neizpildāmā daļa ir atdalīta no šiem noteikumiem. pakalpojumu, šāda noteikšana neietekmē citu atlikušo noteikumu spēkā esamību un izpildāmību.

18. DAĻA. IZMAIŅAS PAKALPOJUMU NOTEIKUMOS

Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai mūsu vietnē nav notikušas izmaiņas. Jūsu turpmāka mūsu tīmekļa vietnes vai pakalpojuma izmantošana vai piekļuve tai pēc jebkādu izmaiņu publicēšanas šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos nozīmē šo izmaiņu piekrišanu.

Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču un pakalpojumu pārdevējs SIA UGLY CAKE, reģ. nr. 40103421023, kura īpašumā ir reģistrēta prečuzīme Ugly Cake® Witch baked treats, PVD reģ.nr. 091629, kura interneta veikalā tirgo konditorejas iztrādājumus un gatavošanas meistarklases, visas cenas ir norādītas Eiro valūtā. Adrese: "Ielejas", Ogres novads, Tīnūžu pagasts.

SIA UGLY CAKE no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārējie veikala tirdzniecības noteikumi.

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā tirgoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus / zem produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus. Izvēlieties piegādes veidu. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes:

 • PayPal - PayPal maksājumi, Visa/Mastercard karšu maksājumi
 • Klix by Citadele -  Latvijas internetbanku maksājumi: Citadele, Swedbank, SEB un Luminor,  Visa/Mastercard karšu maksājumi

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Uz Jūsu, reģistrācijas formā norādīto, e-pastu tiks nosūtīts elektroniski sagatavots maksājuma apstiprinājums-rēķins.

Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Saņemšanas noteikumi

Pārdevējs nodrošina preču izgatavošanu 14 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci. Izvēloties piegādātāju Omniva, Jūs uz savu norādīto saņemsiet piegādes ziņu, brīdī, kad Jūsu pasūtījums tiks ievietots Jūsu izvēlētajā pakomātā. 

Ja Jūs izvēlaties bezmaksas piegādi, tad piegādes laiku un vietu Pārdevējs saskaņo ar Pircēju atbilstoši piegādes nosacījumiem.

Pasūtījumu bez maksas iespējams saņemt:

 • Ielejas, Tīnūžu pagasts, Ogres novads.
 • Rīgā, pie t/c Dole.  (minimālā pasūtījuma summa 30 €)
 • Ogrē, pie t/c Dauga.  (minimālā pasūtījuma summa 30 €)

Piegādes nosacījumi skatāmi šeit.

5. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no Meistarklases 14 kalendāro dienu laikā no preces piekļuves brīža.  Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Pircējam ir tiesības atteikties no konditorejas preces 2 kalendāro dienu laikā no Pirkuma apmaksas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstuli ar pamatojumu Pircējs nosūta uz e-pastu [email protected]. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

 • pasūtījums ir uzsākts ražot;

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir jau sākta izgatavot, vai atteikums tiek pieprasīts vēlāk, nekā 2 kalendārās dienas no apmaksas brīža. Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

6. Pasūtījuma atcelšanas noteikumi

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji atcelt pasūtījumu izpildes, par to iepriekš informējot Pircēju, ja pircējs nav veicis pasūtījuma samaksu saskaņā ar šiem Noteikumiem, pasūtījumu un/vai rēķinu. Pircējam ir tiesības atcelt pasūtījuma, par to informējot pārdevēju, un saņemt pasūtījuma cenas atmaksu, ja  tiek mainīts noteiktais meistarklašu datums/laiks, norises forma.

7. Naudas atmaksas noteikumi

Naudas atmaksa tiek veikta 14 dienu laikā, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.    

8. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c. Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika.

9. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstarpēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā. Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Distances līgums

Privātuma politika

Piegāde