Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču un pakalpojumu pārdevējs SIA UGLY CAKE, reģ. nr. 40103421023, kura īpašumā ir reģistrēta prečuzīme Ugly Cake® Witch baked treats, PVD reģ.nr. 091629, kura interneta veikalā tirgo konditorejas iztrādājumus un gatavošanas meistarklases, visas cenas ir norādītas Eiro valūtā. Adrese: "Ielejas", Ogres novads, Tīnūžu pagasts.

SIA UGLY CAKE no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārējie veikala tirdzniecības noteikumi.

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā tirgoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus / zem produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus. Izvēlieties piegādes veidu. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes:

  • PayPal - PayPal maksājumi, Visa/Mastercard karšu maksājumi
  • Klix by Citadele -  Latvijas internetbanku maksājumi: Citadele, Swedbank, SEB un Luminor,  Visa/Mastercard karšu maksājumi

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Uz Jūsu, reģistrācijas formā norādīto, e-pastu tiks nosūtīts elektroniski sagatavots maksājuma apstiprinājums-rēķins.

Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Saņemšanas noteikumi

Pārdevējs nodrošina preču izgatavošanu 14 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci. Izvēloties piegādātāju Omniva, Jūs uz savu norādīto saņemsiet piegādes ziņu, brīdī, kad Jūsu pasūtījums tiks ievietots Jūsu izvēlētajā pakomātā.

Ja Jūs izvēlaties bezmaksas piegādi, tad piegādes laiku un vietu Pārdevējs saskaņo ar Pircēju atbilstoši piegādes nosacījumiem.

Pasūtījumu bez maksas iespējams saņemt:

  • Ielejas, Tīnūžu pagasts, Ogres novads.
  • Rīgā, pie t/c Dole.  (minimālā pasūtījuma summa 30 €)
  • Ogrē, pie t/c Dauga.  (minimālā pasūtījuma summa 30 €)

Piegādes nosacījumi skatāmi šeit.

5. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no Meistarklases 14 kalendāro dienu laikā no preces piekļuves brīža.  Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Pircējam ir tiesības atteikties no konditorejas preces 2 kalendāro dienu laikā no Pirkuma apmaksas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstuli ar pamatojumu Pircējs nosūta uz e-pastu [email protected]. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

  • pasūtījums ir uzsākts ražot;

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir jau sākta izgatavot, vai atteikums tiek pieprasīts vēlāk, nekā 2 kalendārās dienas no apmaksas brīža. Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

6. Pasūtījuma atcelšanas noteikumi

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji atcelt pasūtījumu izpildes, par to iepriekš informējot Pircēju, ja pircējs nav veicis pasūtījuma samaksu saskaņā ar šiem Noteikumiem, pasūtījumu un/vai rēķinu. Pircējam ir tiesības atcelt pasūtījuma, par to informējot pārdevēju, un saņemt pasūtījuma cenas atmaksu, ja  tiek mainīts noteiktais meistarklašu datums/laiks, norises forma.

7. Naudas atmaksas noteikumi

Naudas atmaksa tiek veikta 14 dienu laikā, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.  

8. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c. Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika.

9. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstarpēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā. Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.